5Pcs/Masse 1GE HUAWEI HG8010H EPON ONU ONT gælder for FTTH mode Nye Huawei ONU GRATIS FORSENDELSE, Med magt adpter,Ingen Enkelt Kasse

kr508.89

Tags: house md plakat, onu xpon, HG8010H, ont, epon, gpon onu, gpon ont, gpon sc apc, ære, gpon.

SKU : w365 Kategori:engros
Del:
Beskrivelse

  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Stik Type: SC/UPC
  • Port: 1GE
  • XPON: epon
  • Mærke: Wowphoon
  • Fiber Type: Single Mode
  • Kompatibel: Huawei
  • Størrelse: 10*8*6cm
  • Model-Nummer: huawei hg8010h epon
  • Interface: SC/UPC

5Pcs/Masse 1GE HUAWEI HG8010H EPON ONU ONT gælder for FTTH mode Nye Huawei ONU GRATIS FORSENDELSE, Ingen Enkelt Kasse Beskrivelse EchoLife HG8010H er en indendørs optiske netværk terminal (ONT) i Huawei FTTH solution.By hjælp EPON teknologi, ultra-bredbånd er adgang til hjemmet og SOHO-brugere.Den HG8010H giver en GE/FE auto-tilpasning af Ethernet-port.Den HG8010 funktioner high-performance videresendelse kapaciteter for at sikre en god oplevelse med VoIP, Internet og HD-video-tjenester.Plug-and-play: tjenester, der kan anvendes ved et enkelt klik på NMS, og on-site konfiguration er ikke nødvendig.Ekstern diagnose: Ekstern fejl lokalisering er gennemført af loop-line test af POTTER havne, call-emulering og Adsl modem-emulering, indledt af NMS.Link overvågning: E2E link detection er opnået ved hjælp af 802.1 ag Ethernet OAM.Høj hastighed viderestilling: 900 Mbit/s fremsendelse i NAT-scenarie.IPv6-Kapacitet: understøttelse af IPv6/IPv4 dual stack og DS-Lite. 1.EPON funktioner i Klasse B+ optisk modul.Sikkerhed authentication mode: SN, adgangskode eller SN+password.Upstream/downstream FEC.PERLE port mapping-tilstand: VLAN, 802.1 s, VLAN+ 802.1 s, IPToS, fysisk port. 2.IGMP Multicast funktioner V2&V3 snooping. 3. Ethernet-funktioner VLAN-filtrering og VLAN transparent overførsel.VLAN-N:1 sammenlægning og VLAN 1:1 oversættelse. 4.Vedligeholdelse funktioner Lokal styring med Web-og remote management hjælp OMCI Optisk effekt overvågning. 802.1 ag Ethernet OAM. 5.Pålidelighed funktioner, Type B beskyttelse og rogue ONT opdagelse Specifikation

Enhed Parametre

Mål (H x b x D)

(115 x 94 x 27 mm (V300R015C00 og tidligere)

(82 x 90 x 27 mm (V300R015C10)

Vægt

ca 500g

Driftstemperatur

0°C til +40°C

Luftfugtighed under drift

5% RH til 95% RH (ikke-kondenserende)

Power adapter input

100-240 V AC, 50-60 Hz

Systemets strømforsyning

11-14 V DC, 1A

Statisk strømforbrug

3W

Maksimalt strømforbrug

3.5 W

Havne

1GE

Indikatorer

POWER/PON/LOS/LAN

Tilføj en anmeldelse af varen

1 2 3 4 5

Anmeldelser